Máme stále otevřeno! Fungujeme za přísnějších hygienických podmínek, ale naplno. Kurýr po celé ČR zdarma!

Hledáte top informace o Apple? Zkuste magazíny, časopisy, fóra či blogy

Začněme rovou jedním z nejznámějších fór, které se věnuje tématice Apple. MacForum.cz má za sebou dlouhou dobu existence i široké publikum. Hledáte-li top informace o Apple značce, měli byste začít zde. Za portálem MacForum.cz stojí letitý propagátor značky Apple a certifikovaný Apple školitel Jan Březina.

Fórum nabízí různé kanály, ve kterých nejdete na tisíce otázek a ještě více odpovědí. Vždy se zde tedy dozvíte to, co potřebujete. A pokud zrovna nenajdete, co hledáte, jednoduše se zeptáte. Komunita uživatelů produktů značky Apple drží při sobě a ráda vám odpoví.

Vyjma pomoci Apple začátečníkům naleznete i klasické vlákno uživatelské recenze. A pokud se náhodou rozhodujete nad koupí daného produktu, zde se o něm dozvíte vše potřebné. Benefit je hlavně v tom, že se jedná o sdělení informací tak, aby i laik tomu rozuměl. Navíc lidé z Apple komunity mají na na daný produkt často jiný názor, než redaktoři technologických magazínů. Získáte tedy minimálně jiný názor na téma a můžete se rozhodnou na základě více informací.

Hledáte-li čistě forum o iPhone telefonu, naleznete jej také na MacForum.cz Stačí si zabrousit v rámci témat o hardare do sekce iPad / iPhone / iPod a vybrat co Vás zrovna zajímá. Pro zajímavá témata se můžete podívat i na web appleguru.cz, kde je část určená na sdílení informací – o Apple zařízení.

Dáváte-li přednost osobnímu kontaktu nebo rozhovoru, neváhejte navštívit servis appleguru.cz nebo zavolat – kontakt na appleguru.cz. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Ukázka, jak vypadá fórum na MacForum.cz

MacForum - rychlost informací o Apple zařízení, iPhone i MacBook

Pokud si pak chcete koupit nový stroj, i když jen z druhé ruky, je na MacForum sekce Bazar – chci koupit a pro prodávající naopak Bazar – chci prodat. K tomu, kde nejlépe koupit použitý nebo zánovní MacBook ale může posloužit i dotaz u našich servis mistrů, kteří Vám buď nabídnou konkrétní možnost nebo doporučí specializovanou a ověřenou prodejnu. Kontaktuje appleguru.cz specialisty

MacForum.cz je jedna věc, nezatracujte ale ani blogy

Kdo v dnešní době nemá svůj blog, jako by nebyl. Proč? Protože po informacích je hlad. Ty opravdu dobré blogy ale nepřinášejí jen informace o novinkách a o tom, co se kolem společnosti Apple kde šustne. Vyjma zajímavých tipů a triků pro vaše zařízení přinášejí i jejich testy.

Nemusíte přitom koukat pouze po těch rádoby nejvíc do očí bijících. U nich je totiž riziko, že text nechali napsat člověku, který možná ani zařízení od Apple v ruce nedržel a jen plní zadání svého nadřízeného. Vhodné je vyzkoušet informace od menších blogerů nebo i články uveřejněné na stránkách opraven iPhone, MacBooků. Protože již z kraje poznáte, zda článek „iPhone oprava recenze“ je pravdivý nebo je podezřelý. Poté s Vám bude lépe rozhodovat, zda daný obsah číst dál nebo ne. Dále je u blogů Apple servis výhoda ta, že můžete vidět, jak opravují svěřená zařízení a zda například používají ochranné pomůcky (nejen pro ochranu svého zdraví, ale také pro kvalitnější opravu vašeho zařízení).

Budete-li tedy na českém internetu hledat odpověď na klíčový výraz „servis MacBook porovnání“ najdete různé výsledky. Neváhejte se obrátit pro radu na MacForum anebo na nás. appleguru.cz poradí / pomůže.

A ještě jsou zde magazíny

Co se recenzí různých produktů týče, vyjma blogů mají svou váhu i tištěné magazíny. V České republice pořád vycházejí ještě minimálně dva, kterým byste měli věnovat svou pozornost. Jeden z nich je SuperApple Magazín. Ten se věnuje výhradně problematice americké společnosti, a protože již má letitou tradici, dá se rozhodně brát za vážené periodikum.

Tím druhým pak je časopis Computer. Ten se sice nevěnuje jen společnosti Apple, ale je zaměřený na veškerou moderní technologii a internet jako takový. Jeho redakce je obsáhlá a hlavně se jedná o odborníky na slovo vzaté a především nezaujaté. V každém čísle tak najdete nejen množství testů, ale právě i recenzí. Ty jsou doplněny o tipy na aplikace i hry, nejen desktopové, ale také mobilní.

Pokud si pak říkáte, že je papír přežitek, tak vězte, že oba magazíny jsou dostupné i elektronicky. A kdybyste pak chtěli vědět ještě jednu výhodu časopisu před blogem, tak vězte, že v časopise stojí každé slovo nějaké peníze, což znamená, že vám to šetří čas. Proč? Protože na blogu se může jeho redaktor rozpravovat, jak chce, v časopise má ale přesně daný počet znaků na stranu. Vody internetu jsou bezbřehé, strany časopisu však omezené.