Jak vybrat dobrý MacBook servis? Dbejte i na služby


Počítače společnosti Apple vynikají mnoha vlastnostmi, ale i jejich cenou. Jak vybrat MacBook servis, aby bylo o váš stroj dobře postaráno?7 tipů, jak správně vybrat servis na MacBook

 

1. První dojem neklame

Zní to banálně? O to důležitější to však je. Pokud jsou webové stránky servisu neaktualizované, plné technických chyb či vůbec nejsou k dispozici, není to dobrá vizitka. Stejně tak samotné servisní místo musí být čisté a působit dobře.


2. Odborná obsluha

Zařízení sice bude opravovat technik v zázemí, ale i samotná obsluha by měla mít přehled v závadách a zjistit veškeré potřebné informace o zařízení a zodpovědět dotazy týkající se opravy vašeho iPhonu či MacBooku.


3. Cena za opravu není rozhodující

Ceník v servisu není ukazatelem kvality. Informujte se na použité komponenty a finální částku za provedený zásah. Kvalitní servis vám řekne celkovou cenu a nepřidává zbytečné položky navíc.


4. Diagnostika zdarma

Diagnostika je služba, kterou je vždy třeba provést. Měla by však být zdarma, pokud si současně necháte telefon opravit. Opravit telefon bez diagnostiky nelze, proto její účtování je vhodné jen v případě, že o samotnou opravu zařízení nestojíte.


5. Záruka na opravu i komponenty pro iPhone či MacBook

Před samotnou opravou se informujte na záruční lhůtu nejen samotné opravy, ale i vyměněných dílů. Kvalitní servis si je jistý svou odvedenou prací a poskytuje delší záruku než levné a nekvalitní servisy. Doklad o opravě si nechte po celou dobu záruční lhůty pro případ reklamace.


6. Rezervační systém

Objednání na servis je nadstandardní služba, kterou poskytují jen nejlepší servisy. Rezervační systém šetří váš čas, stačí si vybrat termín!


7. Recenze a sociální média

Důvěřujte svým přátelům a dalším uživatelům, které vybraný servis již navštívili před vámi. U recenzí na sociálních sítích můžete zjistit, jaké jsou zkušenosti ostatních klientů a dopředu si ověřit také reakci na případnou nespokojenost s opravou. I přes precizní péči se může stát, že nebudete spokojeni s opravou, což by měl kvalitní servis aktivně řešit k vaší spokojenosti.


Výběr servisu není snadný, ale odměnou vám bude kvalitní a rychle opravený iPhone či MacBook, do kterého jste již při koupi investovali mnoho peněz. Přemýšlíte, kde začít? Zkuste všechny tyto hledané vlastnosti výborného servisu aplikovat na appleguru.cz. Možná výběr toho správného servisu nakonec nebude tak těžké…


Diagnostika zdarma, záruka na opravu 2 roky? V appleguru.cz samozřejmost!
Navštivte nás! Jsme specialisté na produkty Apple.


✆  607 855 558
✉  info@appleguru.cz
Seifertova 683/83, Praha 3 - Žižkov