Máme stále otevřeno! Fungujeme za přísnějších hygienických podmínek, ale naplno. Kurýr po celé ČR zdarma!

Poškozený zadní kryt nebo sklo iPhone

 

Ošoupaný, poškrábaný nebo přímo prasklý zadní kryt u tak stylového zařízení od Apple opravdu nevypadá pěkně.

Pokud je u modelů se zadním sklem prasklé sklo, prasklina se navíc každým dnem zvětšuje. A pak už se nejedná jen o estetický problém, ale i o vaši bezpečnost. Lehce si totiž můžete pořezat prsty nebo ruce. Ozvlášť pokud s telefonem píšete zprávy při chůzi. V tomto případě rozhodně doporučujeme nemeškat a prasklý zadní kryt iPhone řešit. 

 

 výměna prasklého nebo poškozeného zadního skla krytu iPhone

 

Výměna zadního krytu a / nebo skla iPhone

 

Podle typu modelu a rozsahu poškození, jsou dvě možnosti opravy zadní části přístrojů iPhone:

  • výměna zadního skla
  • kompletní výměna celého zadního krytu (kovové konstrukce s logem Apple)
    Pokud máte kryt jen promáčklý, místo nového zadního krytu bude stačit jen služba rovnání zadního krytu.

Po výměně zadního skla bude váš telefon opět bezpečný, po výměně celého zadního krytu bude váš mobilní telefon vypadat jako nový. Telefony Apple si většina zákazníků kupuje pro styl a uživatelskou příjemnost. Za svůj telefon se nechcete stydět. 

Navštivte nás na Praze 3 v appleguru.cz, diagnostika typu opravy je u nás zdarma. Pro orientační cenu výměny nahlédněte do našeho Ceníku výměny zadního krytu. 

Na místě je i kontrola předního displeje telefonu. Neopravené přední sklo může vést k poškození displeje a taková oprava vás vyjde mnohem dráž.

 

Prevence poškození zadního skla iPhone

 

Jak poškození zadní části iPhone telefonu předcházet? Pořiďte si obal nebo pouzdro. Ochranné obaly na iPhone jsou funkční i stylové. Vybírat můžete z celé šíře elegantních i trendy stylů, které budou vyhovovat vašim potřebám a vkusu.