Kategorie zboží

Použité iPhony pouze ztrácení status nový, ovšem jsou to telefony, které na krátko opustily oficiální krabici a stále jsou v top kvalitě. Rozhodně je nemůžeme nazvat nefunkčními, kradenými nebo vadnými. Jedná se především o iPhony zapůjčené recenzentům, takové, které strávily nějaký čas vystavené v obchodě a byly zákazníkem používány velmi krátkou dobu či byly z jiného důvodu vráceny téměř netknuté, a proto máme několik kategorií pro jejich rozlišení.

Prodejní balení obsahuje zařízení, kabel a jehlu na SIM. Sluchátka nejsou obsahem balení, lze je však v případě zájmu dokoupit. Všechny jsou odblokované na všechny české operátory.


NovéA+AB+BC+C
Opotřebení obrazovkyŽádnéŽádné/MikroMikroMikroPatrnéHlubšíHluboké
Opotřebení okrajůŽádnéŽádné/MikroMinimálníNepatrnéViditelnéViditelnéVýrazné
ZádaŽádnéŽádné/MikroMinimálníMinimálníViditelnéHlubšíHluboké

Tabulka označuje velikost poškození zařízení.

Kategorie Nové
Nové zboží přímo od výrobce vhodné pro lidi s požadavkem na tu nejvyšší kvalitu a nejlepší vzhled zařízení. Nikdy nepoužité, nikdy neaktivované a naprosto netknuté. Telefon dostanete v kompletním balení a s 2 letou zárukou.

Kategorie A+
iPhone jako nový bez žádné známky opotřebení. 100% funkční telefon s perfektním vzhledem. Tedy žádné škrábance, oděrky, barevné odchylky jak na obrazovce okrajích či zádech telefonu.  Tento typ je perfektní jako dárek, nebo pro lidi, kteří chtějí ten nejlepší a nejkvalitnější iPhone za tu nejlepší cenu.

Kategorie A
iPhone třídy A je telefon zánovní. Což nijak nevyvrací 100% funkčnost telefonu a na první pohled krásný vzhled. Zachovává si perfektní technický stav. Může na sobě nést zanedbatelné nedostatky, které jsou viditelné pouze při bližším zkoumání jako například minimální oděrky, škrábance či barevné odchylky. Tyto vzhledové známky opotřebení odpovídají maximálně 1-2 měsícům používání.

Kategorie B+
Tyto telefony řadíme mezi kategorii A a mezi kategorii B z toho důvodu, že nesou známky vyššího množství „zanedbatelných“ škrábanců a jednu či dvě větší oděrky. Pokud uvítáte nižší cenu a nevadí Vám lehké známky použití, sáhněte po iPhonu kategorie B+.

Kategorie B
Kategorie B je zlatou střední cestou mezi stavem a cenou použitého iPhonu. Jsou stále v dobrém vizuálním stavu a žádnou prasklinu na něm nenajdete. Nesou však větší množství jemných i výraznějších nedostatků. Pokud Vám opotřebení nevadí, sáhnete touto cestou po plně funkčním telefonu za skvělou cenu.

Kategorie C+
Pokud hledáte nejlevnější telefony na trhu v porovnání s výkonem tak je tato kategorie přímo pro Vás. Na obrazovce, okrajích či na zádech telefonu naleznete hlubší oděrky, škrábance či viditelné barevné odchylky.  Zachována 100% funkčnost telefonu.

Kategorie C
Pochází od zákazníků, kteří telefon již nějakou dobu používali a nemůžou Vás u těchto telefonů zaskočit hluboké oděrky, otlačky či ošoupání nebo výrazné barevné odchylky na displeji. V porovnání s cenou je však stav cena/výkon přijatelný.