Velký předvánoční Black Friday na appleguru.cz 2020Chcete si k Ježíšku nadělit nový telefon nebo notebook Apple? Nebo být tím nej “Ježíškem”, který iPhone nebo Macbook nadělí?

Pak neváhejte a podívejte se na super Black Friday slevy na appleguru.cz!Předvánoční slevy až 60%!

Apple zařízení nejsou rozhodně nejlevnější. A ani nejsou příliš často ve slevě. Slevy 20-60% můžete využít na širokou nabídku mobilních telefonů, notebooků a příslušenství Apple.

A neváhejte - počet kusů v této super slevě je omezen!

Nové i zánovní iPhone


Nové zboží přímo od výrobce ocení všichni, kteří žádají tu nejvyšší kvalitu. Ve výkonu i vzhledu. Originální, nikdy nepoužité, nikdy neaktivované a naprosto netknuté zařízení Apple pro všechny nadšené "jablíčkáře". Telefon dostanete v kompletním balení a s 2 letou zárukou.


Ani by vás nenapadlo by vás koupit si zánovní iPhone? Nechcete telefon “z bazaru”? Zánovní telefony na appleguru.cz ale nejsou bazar nebo zastavárna. Podobně jako předváděcí vozy z autosalónů. Náš výběr zánovních přístrojů je podroben přísné technické kontrole našich servisních odborníků. A to jak do funkčnosti, tak co se vzhledu týče. Víme, že u Apple na vzhledu jednoduše záleží. Naše nabídka zánovních iPhone proto zahrnuje pouze telefony, které vzhledově odpovídají max 2 měsícům použití.

Black Friday Apple slevy končí již brzy!

Slevy jsou omezeny jak počtem kusů, tak trváním. Nevyčkávejte, skladové zásoby se tenčí a Vánoce klepou na dveře :-)