Na iPhone nefunguje Wi-Fi


Váš iPhone se nemůže připojit k Wi-Fi síti? Žádné sítě nenajde nebo se připojení přerušuje? Vyzkoušejte naše zaručené tipy, jak být zase na síti. Tipy na řešení problémů s Wi-Fi připojením


1/ Restart 

Klasické první řešení většiny problémů s elektronikou. IPhone stačí vypnout a zapnout, není nutný tvrdý restart. Nefunguje vám Wi-Fi ani na počítači? Pak bude problém v routeru. Vypněte jej cca na 1 minutu a opět zapněte. Při té příležitosti překontrolujte, že jsou zapojeny správně všechny kabely. 


2/ Kontrola používané Wi-Fi sítě

Problém může být u konkrétní sítě. K síti se nově připojte, což provedete pomocí ignorování sítě a opětovného připojení:

Nastavení -> Wi-Fi

Vyberte vaši síť -> tlačítko „i“ -> Ignorovat tuto síť

Poté se znovu připojte.3/ Zkontrolujte napájecí port

Ověřte pohledem, jestli je port, do kterého vkládáte nabíjecí kabel, čistý, není zanesený prachem a nečistotami. Můžete jej zkusit profouknout, ale nic do něj rozhodně nestrkejte. I pokud vidíte uvnitř nějaké větší smítko. Elektronika je citlivá, neodborným zásahem ji spíše poškodíte, než opravíte.


4/ Zkontrolujte stav baterie

Vlastníte starší počítač Apple? Na vině může být také nefunkční baterie, která se nenabíjí. Váš Mac pak funguje pouze pokud je napojen do sítě a není možné ho odpojit a používat mimo. Zkontrolujte stav své baterie podle našeho návodu. Pokud je baterie na konci životnosti, není třeba zatracovat celý počítač, je možné pouze pořídit baterii novou.


Nic nezabralo? Chyba může být v software nebo je třeba oprava případně výměna Wi-Fi antény. Zastavte se raději u nás v appleguru. Provedeme diagnostiku a navrhneme, jak problém s připojením nejlépe vyřešit.


Nefunguje vám na iPhone Wi-Fi? Navštivte nás! Jsme specialisté na produkty Apple.


✆  607 855 558
✉  info@appleguru.cz
Seifertova 683/83, Praha 3 - Žižkov