🎉 Hurá! Teď jsme tu pro Vás i v sobotu! Přijďte, těšíme se. 🍏

Jak se připravit na MacBook servis?


Váš MacBook nefunguje jak má a vy se chystáte na návštěvu servisu? Než tam vyrazíte, máme pro vás pár tipů.Zálohování

Než se vypravíte do servisu, je určitě vhodné provést zálohu dat. Tu byste měli dělat pravidelně. Vyhnete se tak hrozbě ztráty dat v případě náhlé závady nebo i krádeže přístroje. Pravidelná záloha uložených dat je jednou ze základních věcí údržby Macu

Ukládat data můžete v macOS několika způsoby.

Záloha přes Time Machine je funkcí zabudovanou přímo v Macu. Jedná se o komplexní zálohování všech vašich souborů, včetně aplikací, hudby, fotek, e-mailů, dokumentů a systémových souborů.

Další a jednou z nejjednodušších možností je využití zálohy přes iCloud. Vaše data se synchronizují skrze všechna vaše zařízení a máte na ně přístup iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu, PC a na webu iCloud.com.

Jak na zálohu dat na Mac si můžete přečíst detailně v našem samostatném článku.


Jak připravit Mac na servis

Před návštěvou servisu doporučuje provést následující kroky. Vaše informace tak budou v bezpečí a vy ušetříte čas.

  1. Pravidelná záloha, viz výše
  2. Doklady a přihlašovací údaje
    Připravte si své heslo k Apple ID a osobní doklad. Měli byste také znát heslo do macOS.
    Ideální je přinést si sebou i doklad o koupi. Snadnější je to vždy pokud jste kupovali svůj přístroj online - doklad o koupi najdete v historii objednávek svého nákupního účtu.
  3. Objednejte se u spolehlivého servisu
    Můžete si přečíst naše tipy, jak vybrat vhodný servis nebo navštívit rovnou nás. Svůj přístroj nám můžete do opravy i poslat pohodlně kurýrní službou.


Hledáte spolehlivý Mac servis? Navštivte nás! Jsme specialisté na produkty Apple.


✆  607 855 558
✉  info@appleguru.cz
Seifertova 683/83, Praha 3 - Žižkov

  

Diagnostika

Každý MacBook, který k nám přinesete nebo pošlete poštou, projde nejprve pečlivou diagnostikou. Na základě výsledků navrhneme optimální řešení s ohledem na cenu i kvalitu a požadované úkony provedeme na počkání při zachování výrobních kvalit Apple.


Oprava u nás = výhoda pro vás

Náš servis nabízí řadu výhod, které ocení jak noví, tak stávající zákazníci. Jedná se o slevy pro fanoušky naší Facebookové stránky, slevy pro studenty, množstevní slevy, slevy na další nákup nebo poskytnutí aplikaci k opravě zdarma. Je toho opravdu hodně! Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Ceník oprav MacBooků naleznete v odkaze