Máme stále otevřeno! Fungujeme za přísnějších hygienických podmínek, ale naplno. Kurýr po celé ČR zdarma!

Jak se připravit na MacBook servis?

MacBook je bezesporu jedním z nejoblíbenějších počítačů současnosti. Ať už vlastníte přenosný MacBook Air nebo stolní iMac, vždy se jedná o výkonný pracovní nástroj, který je radost používat.

Přesto se může čas od času stát, že váš Mac neběží jak by měl. V takovém případě si můžete udělat rezervaci u autorizovaného poskytovatele servisu. Jedním z takových servisů je společnost AppleGuru.cz, která se zaměřuje na výhradní servis a opravy produktů Apple, zejména iPhone, iPad, iPod, MacBook, Apple Watch a Apple TV. Přináší spolehlivé zázemí pro profesionální a rychlý servis Apple zařízení se zárukou.

Zálohování

Jednou ze základních věcí, které je dobré na svém Macu dělat, je pravidelná záloha uložených dat. Vyhnete se tak potížím s jejich ztrátou při nenadálých událostech.

Ukládat data můžete v macOS několika způsoby.

Záloha přes Time Machine je funkcí zabudovanou přímo v Macu. Jedná se o komplexní zálohování všech vašich souborů, včetně aplikací, hudby, fotek, e-mailů, dokumentů a systémových souborů.

Další a jednou z nejjednodušších možností je využití zálohy přes iCloud. Vaše data se synchronizují skrze všechna vaše zařízení a máte na ně přístup iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu, PC a na webu iCloud.com.

Jak připravit Mac na servis

Před návštěvou servisu doporučuje provést následující kroky. Vaše informace tak budou v bezpečí a vy ušetříte čas.

  1. Pravidelná záloha, viz výše
  2. Dohodnutí si návštěvy v AppleGuru servisu. Servis sídlí na adrese: Seifertova 83, Praha 3 - Žižkov, 130 00. A že nejste z Prahy? Nezoufejte. Své zařízení můžete zaslat na naši pražskou pobočku. My obratem provedeme diagnostiku a nejpozději do druhého pracovního dne Vám zavoláme a sdělíme cenu opravy. Následně zařízení opravíme a zašleme Vám ho zpět. Zaplatíte pouze cenu opravy.
  1. Doklady a přihlašovací údaje s sebou
    Přineste si s sebou doklad o koupi. V mnoha případech také budete potřebovat heslo k Apple ID a osobní doklad. Měli byste také znát heslo do macOS.

Diagnostika

Každý MacBook, který k nám přinesete nebo pošlete poštou, projde nejprve pečlivou diagnostikou. Na základě výsledků navrhneme optimální řešení s ohledem na cenu i kvalitu a požadované úkony provedeme na počkání při zachování výrobních kvalit Apple.

Oprava u nás = výhoda pro vás

Náš servis nabízí řadu výhod, které ocení jak noví, tak stávající zákazníci. Jedná se o slevy pro fanoušky naší Facebookové stránky, slevy pro studenty, množstevní slevy, slevy na další nákup nebo poskytnutí aplikaci k opravě zdarma. Je toho opravdu hodně! Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Ceník oprav MacBooků naleznete v odkaze