Výkup zařízení - nechte své staré Apple zařízení využít ještě jednou

Výkup zařízení - nechte své staré Apple zařízení využít ještě jednou

Máte doma starší Apple zařízení, které již nepoužíváte, nebo které jste vyměnili za novější model? Nevyhazujte ho! Využijte službu výkupu zařízení našeho servisního střediska a získejte za něj peníze. Naše firma appleguru.cz je specializovaná na opravu a údržbu Apple zařízení, ale nabízíme také službu výkupu zařízení.

Jak to funguje?

Náš proces výkupu je velmi jednoduchý. V první řadě nám pošlete informace o vašem zařízení, včetně modelu a stavu zařízení. Poté, co nám zařízení dorazí, náš tým techniků provede důkladnou kontrolu a testování zařízení, aby určil jeho přesnou hodnotu. Poté vám nabídneme nejlepší cenu za vaše zařízení.

Proč prodat Apple zařízení skrze appleguru.cz?

Při prodeji svého staršího Apple zařízení prostřednictvím naší služby výkupu zařízení získáte několik výhod:

1

Bezpečnost

Naše firma appleguru.cz má mnohaleté zkušenosti s opravou a údržbou Apple zařízení. Můžete se spolehnout na to, že váš prodej bude vyřízen profesionálně a bez problémů.

2

Přesnost

Naše technici mají přesné a aktuální informace o cenách použitých Apple zařízení. To nám umožňuje nabízet spravedlivou cenu za vaše zařízení

3

Snadnost

Prodej vašeho Apple zařízení je jednoduchý a rychlý proces. Stačí nám poslat informace o vašem zařízení a my se postaráme o zbytek.

4

Ekologie

To znamená, že nebudeme muset vyrábět nové zařízení a minimalizujeme tak vliv na životní prostředí.

Jak začít?

Chcete prodat své Apple zařízení? Napište nám na náš email nebo nám pro jistotu rovnou zavolejte na telefonní číslo 607 855 558!